OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
VII Niedziela Zwykła–24 lutego 2019 r.
- W czwartek 28 lutego rozpoczyna się Nowenna do Ducha św. dla kandydatów do bierzmowania przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania 9 marca 2019 r. Codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godz.16.00. Obecność kandydatów obowiązkowa !!!
- W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W ramach obchodów tego dnia, o godzinie 12.00 Msza św. w naszej Bazylice Mniejszej. Po Mszy św. będzie Apel Pamięci i złożenie kwiatów pod tablicą Żołnierzy Wyklętych przy ulicy Kościelnej. Serdecznie zapraszamy. Przed i po podanych wydarzeniach programy artystyczne w WOK-u.
- W tym tygodniu będzie I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek Msze św. będą o godz.6.30, 8.00, 16.00 i 18.00, a w Jarnicach o godz.15.00.W I sobotę Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. z różańcem fatimskim o godz.7.30.
- W przyszłą niedzielę nabożeństwo adoracyjne i zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 10.30, a o godz.17.00 – konferencja dla rodziców i chrzestnych przed chrztem św.
- W przyszły poniedziałek 4 marca – Św. Kazimierza Królewicza. O godz.18.00 będzie sprawowana Msza św. zbiorowa za przyczyną św. Kazimierza. Można zgłaszać w zakrystii intencje za żyjących i zmarłych.
