Intencje mszalne 13.11.-19.11.2017r.

INTENCJE MSZALNE 13.11. – 19.11.2017r.

Poniedziałek 13.11.

6.30 Greg. +Barbarę i Zenona Kłosów – dzieci
7.00 +Stanisławę Cibor i zm. z r. Ciborów,Grzegorków,Kowalskich i Pasków-mąż z synami
7.00 +Andrzeja Sobotkę / 7 dz. po śm./ – uczestnicy pogrzebu
7.30 +Mieczysława Zygmunta /8r/ – żona z córką
7.30 +Janinę Sobotka – pracownicy ZOZ-u w Węgrowie
7.30 +Zbigniewa Chrupka / 7 dz. po śm./ – uczestnicy pogrzebu
18.00 Poza parafią – O łaskę zdrowia dla Hanny Zawodniak – koleżanki
18.00 Greg. +za  zmarłych polecanych w wypominkach w Bazylice
18.00 +Annę i Lucjana Skolimowskich – rodzina

Wtorek

14.11.

 

6.30 Greg. +Barbarę i Zenona Kłosów – dzieci
7.00 +Andrzeja Murawskiego – rodzina
7.00 +Stanisława Kowalczyka – bratowa
7.30 +Łukasza w dniu jego urodzin – rodzice
7.30 +Józefa Banaszkiewicza / 7 dz. po śm./ – uczestnicy pogrzebu
7.30 Poza parafią – +Stanisława Dobrenko /11r/ i Zbigniewa – rodzina
18.00 Greg. +za  zmarłych polecanych w wypominkach w Bazylice
18.00 +Sławomira Gołosia – rodzina

Środa

15.11.

 

 

 

6.30 Greg. +Barbarę i Zenona Kłosów – dzieci
7.00 +Henrykę Solkę – córka z rodziną
7.00 +Stanisława Jaczewskiego, Mariana i Joannę Polkowskich – rodzina
7.30 +Bogusławę /10r/ – siostra
7.30 Greg. +za  zmarłych polecanych w wypominkach w Bazylice
18.00 Do M. B. Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach – składkowa
18.00 W intencji Przyjaciół Oblubieńca

Czwartek

16.11.

 

 

6.30 Greg. +Barbarę i Zenona Kłosów – dzieci
7.00 O Boże bł. dla żyjących i życie wieczne dla zm. mieszk. bloku przy ul.Piłsudskiego 21
7.00 +Agatę i Wojciecha Maksymowicz – rodzina
7.30 +Henryka Pietruczanisa /11r/ – rodzina
18.00 W intencji Rycerstwa Niepokalanej
18.00 Greg. +za  zmarłych polecanych w wypominkach w Bazylice
18.00 +Beatę Gałązka – Klimas /1r/ – najbliżsi
18.00 Poza parafią-+Wiesława Godlewskiego / 2 m-c po śm./-mieszkańcy Wieniawskiego 3

Piątek

17.11.

 

6.30 Greg. +Barbarę i Zenona Kłosów – dzieci
7.00 +Stanisławę Bieniek / 7r/ – córka
7.00 +Zbigniewa Drewicza /10r/ – żona, córki i wnuczki
7.30 +Wiesława /12r/, Marię i Feliksa Osiak – rodzina
7.30 +Celestyna Gastoła /3r/ – żona
18.00 Greg. +za  zmarłych polecanych w wypominkach w Bazylice
18.00 +Wiktorię Tesińską / 7 dz. po śm./ – uczestnicy pogrzebu

Sobota

18.11.

 

 

6.30 Greg. +Barbarę i Zenona Kłosów – dzieci
7.00 +Jarosława Miłosza /12r/ – rodzice
7.00 +Barbarę Antoniuk /20r/ – mąż z  dziećmi i wnukami
7.30 +Janinę i Tytusa Wiecha – córka
7.30 +Helenę Połanecką / 30 dz. po śm./ – KŻR pw. św. Teresy od Dz. Jezu
16.00 Ślub
17.00 Ślub
18.00 +Tadeusza Kocona /2r/ i Piotra Skórkę /3r/ – rodzina
JARNICE Greg. +za  zmarłych polecanych w wypominkach w Bazylice

/33 Niedziela Zwykła /

19.11.2017r.

 

 

7.30 +Grażynę /26r/
9.00 Dz. bł. w 2 r. urodzin wnuczka Kostka – dziadkowie
9.00 Dz. bł. w 84 r. urodzin Stanisława – dzieci z rodzinami
10.30 Dz. bł. w 22 r. urodzin Michała – rodzice i brat
10.30 +Halinę, Zygmunta, Wiesława i Stanisława, zm. z r. Piątkowskich i Zygmuntów-rodzina
12.00 +Antoniego Zawadzkiego i Kazimierza Paczuskiego – żona z dziećmi
12.00 Greg. +Barbarę i Zenona Kłosów – dzieci
16.00 +Janusza Bardadyna z racji Imienin – żona i córki
16.00 +Stanisława Piątkowskiego /2r/, Wiesława i rodziców z ob. stron – rodzina
18.00 Greg. +za  zmarłych polecanych w wypominkach w Bazylice
18.00 +Waldemara Sobotkę /3r/ – żona i dzieci