OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 czerwca 2019r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 czerwca 2019r.                                                                                                                                                         

  • W lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00, a więc od następnej niedzieli. /W Jarnicach Msza św. o godz.13.00/. 
  • W tym tygodniu będzie I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.  W I czwartek – całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu od godz.8.00 do 18.00, a o godz.15.00 – Msza św. w intencji kapłanów.   W  I piątek Msze św. będą  o godz.6.30, 8.00 i 18.00, a w Jarnicach o godz.15.00.    W I sobotę Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. z różańcem fatimskim o godz.7.30 .
  • Za tydzień jest I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz.10.30 adoracja Najśw. Sakramentu, procesja wokół bazyliki i zmianka tajemnic różańcowych. O godz.17.00 na nowej plebanii konferencja dla rodziców i chrzestnych.
  • W minionym tygodniu w naszej parafii odbyły się półkolonie dla dzieci. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w organizacji półkolonii i wspomogli materialnie. Dziękujemy Miastu Węgrów za dofinansowanie. Niech Dobry Bóg wynagrodzi!
  • W ostatnim tygodniu wpłynęły  na potrzeby kościoła–naszej parafii następujące ofiary: ofiara bezimienna – 1000 zł, ofiara bezimienna – 300 zł i 3 bezimienne po 100 zł. Bóg zapłać za ofiary, które wyrażają odpowiedzialność i troskę o dobro wspólnoty Kościoła.
  • W czerwcu odeszli do Pana – zmarli: S. Służka Regina Czarnocka, Jacek Towarek, Janina Janik, Krzysztof Wnuczek, Halina Zawodniak i Danuta Szkup. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…