OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkiego Postu 17 marca 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Wielkiego Postu

17 marca 2019 r.

  • Dzisiaj przeżywamy w Kościele w Polsce Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami pod hasłem „Misjonarze mocą Ducha Świętego”. Przed kościołem możemy  złożyć do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom w ramach dzieła pomocy „Ad Gentes”. Wesprzyjmy dzieła ewangelizacji i złóżmy misyjną jałmużnę. 
  • We wtorek 19 marca – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. O godz.18.00 będzie sprawowana Msza św. zbiorowa za przyczyną św. Józefa. Można  jeszcze zgłaszać  w zakrystii intencje za żyjących i zmarłych.
  • W czwartek o godz.18.00  Msza św. i spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
  • W najbliższy piątek 22 marca kolejne spotkanie zatytułowane „Bazylika Pełna Wiary”. Temat spotkania: „Owoce Ducha Świetego dla rodziny – Wstrzemięźliwość i czystość”. Na spotkanie złoży się Msza św. z homilią, adoracja Najśw. Sakramentu i wspólny śpiew. Zakończenie Apelem Jasnogórskim ok. godz.19.30. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą pogłębić relację z Bogiem i bliźnim, a więc ostatnio bierzmowanych, tych, którzy pielgrzymowali do Częstochowy oraz członków duszpasterstw w naszej parafii.
  • W ostatnim czasie wpłynęły następujące ofiary na potrzeby kościoła – parafii: ofiara bezimienna – 200 zł i 3 ofiary bezimienne po 100 zł. Bóg zapłać za troskę o kościół!