OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła 10 lutego 2019 r.

  • Msza św. i spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców dzisiaj o godz.12.00.
  • Jutro – 11 lutego przypada Wspomnienie Matki Bożej z LourdesUzdrowicielki Chorych i Światowy Dzień Chorego. Na godz. 9.00 do naszej Bazyliki zapraszamy wszystkich chorych i starszych z naszej parafii na Mszę św. składkową w ich intencji. Będzie ona połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych, który jest umocnieniem w chorobie czy też w wieku starszym. Dlatego namaszczenie chorych mogą przyjąć osoby starsze po 65 roku życia, jeśli ostatnio nie przyjmowały i poważnie chorzy. Prosimy dowieźć chorych i starszych do Bazyliki.  
  • Jutro w poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. wieczornej na starej plebanii.
  • W czwartek Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.
  • Dzisiaj nawiedzenie Chrystusa Miłosiernego w znaku obrazu kończy się w bloku przy ul. Palloniego 4, a rozpocznie się dzisiaj w rodzinach mieszkających w blokach przy ul. Słowackiego 11, 13, 15 i 17. Następnie obraz przejmą rodziny z bloków przy ul. Mickiewicza 15A, 15B, 17A i 19A, a później przy ul. Wyszyńskiego 2, 4, 6, 8, 8A i 10…itd. Interesujmy się kolejnością – programem peregrynacji, który jest wywieszony w gablocie przed kościołem i zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii. Niech Chrystus Miłosierny błogosławi  rodzinom naszej parafii i Bóg okaże nam swoje Miłosierdzie !
  • Burmistrz Węgrowa zaprasza na spotkanie z mieszkańcami i rolnikami, które odbędzie się w niedzielę 17 lutego o godz.13.00 w Węgrowskim Ośrodku Kultury.