Intencje mszalne 14-20.01.2019r.

Poniedziałek 14.01.2019 r.

6.30+Michalinę, Kazimierza, Wacława, Antoniego, Reginę Kuryłków i Jadwigę Gołębiewską - rodzina
6.30+Apolonię Arusztowicz / 7 dz. po pogrzebie/ - uczestnicy pogrzebu
7.00+Elżbietę Gołoś- mąż i rodzice
7.00+Mieczysławę-Barbarę Kosiorek z racji urodzin - rodzina
7.30Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
7.30+Stanisława Cieplińskiego /18r./ - żona z rodziną
18.00+Agnieszkę Supeł /28r./ - matka i bracia

Wtorek 15.01.2019 r.

6.30+Henrykę i Aleksandra Matusik - syn z rodziną
6.30+Helenę Ozdowską / 7 dz. po śm./ - uczestnicy pogrzebu
7.00+Henryka - żona, dzieci i wnuki
7.00+Irenę Madziar - rodzina Osmólskich
7.30+Dariusza i Wiolettę Brzozowskich, rodziców Honoratę i Czesława - matka i córka
7.30Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
18.00+Stefanię Gregorczyk /21r./ - dzieci

Środa 16.01.2019 r.

6.30+Irenę Madziar - sąsiedzi z bloku Przemysłowa 4
7.00+Bogumiła Ufnala / 4r./ - żona z dziećmi
7.00Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
7.30O Boże bł. dla pracowników Urzędu Skarbowego w Węgrowie-naczelnik i pracownicy
7.30+Włodzimierza Gzowskiego w dniu imienin - żona, dzieci i matka
18.00W intencji Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca - członkowie
18.00Do M B Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach - składkowa

Czwartek 17.01.2019 r.

6.30+Ireneusza Gmitra i jego zm. rodziców - rodzina
7.00+Edwarda Gołosia /19r./ - siostry z rodzinami
7.00
+Mariana Ciborowskiego - żona i dzieci
7.30+Mariana Ajchla - Krystyna Chrupek z dziećmi
7.30Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
18.00W intencji Rycerstwa Niepokalanej - członkowie
18.00+Izabelę i Antoniego oraz zm. rodziców z ob. stron - syn Krzysztof z rodziną

Piątek 18.01.2019 r.

6.30Dz. bł. w 60 r. urodzin Teresy - rodzina
6.30+Sławomira Kabata / 7 dz. po pogrzebie/ - uczestnicy pogrzebu
7.00Dz. bł., z prośbą o łaskę zdrowia dla Bożeny - mąż i synowie
7.00+Jadwigę Wojasińską /20r./, Zofię i Aleksandra - rodzina
7.30Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
7.30+Helenę Zagierłowską / 4r./ - rodzina
18.00+Bogusława i Jarosława - rodzina

Sobota 19.01.2019 r.

6.30+Mariannę i Henryka oraz ich rodziców - córka z rodziną
7.00+Henryka z okazji imienin - sąsiedzi
7.00+Henryka i zmarłych z rodziny
7.30+Henryka w dniu imienin, Renatę i zm. z rodziny - żona i matka
7.30+Tadeusza Wróbla /5r./ - żona z rodziną
7.30+Waldemara Zdunka / 7 dz. po śm./ - uczestnicy pogrzebu
18.00+Henryka, Helenę i Stanisława Kocon - rodzina
18.00Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami

II Niedziela Zwykła 20.01.2019 r.

Taca na ogrzewanie Bazyliki

7.30+Mieczysława Germela /5r./ - córki i żona
9.00+Joannę Wojtczuk /12r./ - córka z rodziną
9.00+Piotra Tarasiewicza /20r./ - córka z rodziną
10.30Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
10.30+Janinę Zawisza, Jana Zielińskiego i Zygmunta Kmiecia - wnuczka
12.00+Jadwigę i Celestyna Modzelewskich, Adolfa Ceglarskiego i o łaskę zdrowia dla Teresy Ceglarskiej z okazji Dnia Babci i Dziadka- wnuczka Magda
12.00+Sylwestra Leszczyńskiego /3r./,Władysławę, Stefana, Kazimierza i Lucynę Sikorów-r.
16.00O Boże bł. dla babci Hanny - wnuki
16.00+Zenona Kłos i Barbarę oraz rodziców z ob. stron - rodzina
18.00Dz. bł. za otrzymane łaski, o Boże bł., dary Ducha św. i opiekę M Bożej dla Katarzyny w 30 r. ur. i jej męża Michała, o łaskę potomstwa i wszelkie potrzebne łaski-rodzice
18.00+Marka Romańskiego /1r/ - rodzina