Intencje mszalne 31.12.2018r. – 06.01.2019r.

Poniedziałek 31.12.2018 r.

6.30+Wandę Lubińską /9r./ i Stanisława - córka
7.00+Antoniego Grzeszka /8r./ - córka
7.00+Annę i Wiesława Nowoszewskich - siostra
7.30Dz. bł. w 19 r. urodzin Kamili - rodzice
7.30+Danutę Sierpowską - sąsiedzi z bloku klatka I
18.00Dz. bł. w intencji synów Patryka, Bartosza i Tymoteusza - rodzice
18.00O zdrowie i Boże bł. dla Sylwestra i jego rodziny w r. urodzin i w dniu imienin -mama

Wtorek 01.01.2019 r.

NOWY ROK

Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki

9.00Dz. bł. w podziękowaniu za opiekę, z prośbą o dalsze łaski dla rodziny
9.00+Mieczysława Puchtę w dniu imienin - syn
10.30Dz. bł. w19 r. ślubu Doroty i Andrzeja, o Boże bł. i potrzebne łaski - małżonkowie
10.30O Boże bł. dla żyjących i życie wieczne dla zm. mieszkańców Al. Solidarności i Jarnic przy mostach liwskich - mieszkańcy
12.00Rozpoczęcie Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
12.00+Mieczysława i Irenę Bardadyn oraz Stanisława Rowickiego - rodzina
16.00+Mieczysława i Henrykę Rybak - dzieci
16.00+Dariusza Tkaczyka / 7 dz. po śm./ - uczestnicy pogrzebu
18.00+Mieczysława Fabiańczuka z racji imienin - żona

Środa 02.01.2019 r.

6.30+Tomasza Knechta - rodzina Grabowskich z Płońska
7.00+Eugeniusza, Leokadię /44r./, Stanisławę, Czesławę, Juliannę, Alfreda, Tomasza i Franciszka - rodzina
7.00+Reginę Pieńkowską - sąsiedzi
7.30Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
7.30+Wandę i Walerego Postków - rodzina
18.00Do M B Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach - składkowa

I Czwartek 03.01.2019 r.

6.30+Tadeusza, Andrzeja i Romana Kosiorków - rodzina
7.00+Genowefę Gołos z racji imienin - przyjaciółka
7.00
+Małgorzatę Jurkowską /1r./ - siostra
7.30Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
7.30+Genowefę Oniśk i Mieczysława Zygmunta - rodzina
15.00W intencji kapłanów i o nowe powołania
18.00+Józefa Gałązkę /19r./ - rodzina

I Piątek 04.01.2019 r.

6.30+Zofię, Tadeusza, rodziców i teściów - rodzina
8.00Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
8.00+Janusza Połaskiego / 7 dz. po pogrzebie/ - uczestnicy pogrzebu
16.00+Aleksandrę Ogonowską /24 r./ - wnuczka
16.00+Mieczysława Zylińskiego / 7 dz. po pogrzebie/ - uczestnicy pogrzebu
18.00+Stanisława Skarżyńskiego /7r./ - rodzina
18.00+Mariannę i Stanisława - córka z rodziną

I Sobota 05.01.2019 r.

6.30+Wiktorię Marchelewicz - siostra
7.00+Feliksa i Janinę, Michalinę, Arkadiusza, Romana i Mariannę - rodzina
7.30Wynagradzająca NSPJ oraz NSNMP za popełnione grzechy - KŻR pw. MB Bolesnej
7.30Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
18.00Dz. bł. z okazji urodzin Romana Postka - żona z dziećmi
18.00+Krystynę Miziołek - rodzina i przyjaciele

Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

  Niedziela 06.01.2019 r.

Taca na misje

7.30+Władysława /32r./, Janinę i zm. z r. Grzeszków i Kuryłków - córka
9.00Dz. bł. w 1 r. urodzin Oliwii - dziadkowie i ojciec chrzestny
9.00Dz. bł. w 96 r. urodzin Henryki Światek - dzieci z rodzinami
10.30Greg.+Kazimierza i Krystynę Więckowskich - córki z rodzinami
10.30+Janinę i Adolfa Marskich - wnuki
12.00+Andrzeja /8r/ - żona z dziećmi
12.00+Rozalię i Walerego Turemka - syn z rodziną
13.00ORSZAK TRZECH KRÓLI
16.00+Eugenię Niedźwiecka /11r./ - mąż z córkami, szwagrów i wnuczka
18.00+Lecha Ciszewskiego - żona i synowie
18.00W int. Radia Maryja i TV Trwam - KPRM