Intencje mszalne 17.12.-23.12.2018r.

Poniedziałek 17.12.2018 r.

6.30O Boże bł. dla żyjących i życie wieczne dla zm. mieszkańców bloku Słowackiego 3A
7.00+Mariana Ciborowskiego - żona i dzieci
7.00Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
7.30+Jadwigę /44r./ i Romana - rodzina
7.30+Krzysztofa Kowalczyka - sąsiedzi z bloku Zwycięstwa 8
18.00+Stanisława Świętochowskiego / 63r./- córka

Wtorek 18.12.2018 r.

6.30+Krzysztofa Księżaka - sąsiedzi
7.00+Teofila i Anielę Gago, Feliksa i Julię - Zofia
7.00+Annę Grażynę Brodacką-Bartoszuk w dniu urodzin - dr Siemieniuk
7.30Dz. bł. w 90 r. urodzin Janiny - siostra Wiesława z rodziną
7.30+Antoniego i Helene Sobolewskich - rodzina
18.00+Piotra Gąsiorka /2r./ - żona i dzieci
18.00Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina

Środa 19.12.2018 r.

6.30+Izydora Bartoszewskiego /2r./ - żona i dzieci
7.00Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
7.00+Dariusza Kulika w dniu imienin - brat z matką
7.30+Dariusza i Wiolettę Brzozowskich oraz rodziców Honoratę i Czesława - mama i córka
18.00Dz. bł. w int. ks. Dariusza Kucharka w dniu imienin - „margaretka”
18.00Do M B Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach - składkowa
18.00Msza św. w intencji Przyjaciół Oblubieńca - Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca

Czwartek 20.12.2018 r.

I dzień rekolekcji adwentowych

Dzień spowiedzi

6.30+Julię, Stanisława, Wiesława i Stefana - rodzina
9.30o Boże bł., dary Ducha św. i opiekę MBożej z racji imienin - koleżanka
9.30
+Stanisława Tkaczyka /2r./ - rodzina
11.30O światło Ducha św. dla lekarzy, o szczęśliwą operację i rychły powrót do zdrowia -Krystyna
11.30+Bogdana Marciniak /4r./ - żona z dziećmi
16.00Dz. bł. w int. mieszkańców Słowackiego 1A i 1B z racji nawiedz, obrazu J. Miłosiernego
16.00+Wandę Podgórską /7r./ - córka z rodziną
18.00+Mieczysława Więckowskiego /25r./ - córka
18.00+Aleksandra Sowińskiego z racji imienin - wnuczki, dzieci i żona

Piątek 21.12.2018 r.

II dzień rekolekcji adwentowych

Dzień spowiedzi

6.30+Tadeusza Harasima /30r./ - córka z rodziną
9.30+Arkadiusza Rojka - rodzina Marchelewiczów
9.30+Danuta Sierpowską / 7 dz. po pogrzebie/ - uczestnicy pogrzebu
11.30Dz. bł. w int. mieszkańców ul. Stadionowej z racji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego
11.30+Kazimierza Orzechowskiego /12r./, Mariannę/11r./,Stanisława i Czesława Chodkiewicz, rodziców z ob. stron - rodzina
16.00+Zofię Kachniarz - dzieci
16.00+Tomasza Knechta - koleżanki i koledzy z klasy LO
18.00Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
18.00+Czesława Kowalczyka /35r./ - żona

Sobota 22.12.2018 r.

III dzień rekolekcji adwentowych

Dzień spowiedzi

6.30O zdrowie i Boże bł. dla Łukasza i jego rodziny - chrzestna
9.30+Macieja Wąsowskiego - żona
9.30+Barbarę i Eugeniusza Hardejów - córka
11.30Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
11.30+Edmunda i Władysławę Majewskich - rodzina
16.00+Jerzego /20r./ - siostra
16.00+Barbarę i Tadeusza, Antoniego i Jadwigę Jaraczewskich - rodzina
18.00+Piotra Wodkowskiego - rodzice
18.00+Adama Wojciecha Mieszałę - dzieci

IV Niedziela Adwentu 23.12.2018 r.

7.30+Cecylię Kocon - córka
9.00+rodziców Jadwigę i Zygmunta - dzieci
10.30Dz. bł. w 50 r. ślubu Leokadii i Janusza Turek, z prośbą o boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej fatimskiej - małżonkowie
10.30Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
12.00+Krystynę i Stanisława Mroczek - wnuki
12.00+Jana i Andrzeja Zielińskich - rodzina
16.00+Władysławę, Stanisława, Mariana, Stefana,Teresę, Annę i Józefa Jaszczurów - rodzina
16.00+Henryka i Janinę Przybyszewskich - córka
18.00+Wiktorię Tesińską w dniu imienin - rodzina
18.00+Aleksandra, Stefanię i Barbarę - rodzina