Intencje mszalne 10-16.12.2018r.

Poniedziałek 10.12.2018 r.

6.30+Małgorzatę Gołąbek /24r/ i Konrada Sawickiego - rodzina
7.00+Jarosława Zasłonkę /6r/ i rodziców z ob. stron - rodzice
7.00+Mariana Ajchla / 7 dz. po pogrzebie/ - uczestnicy pogrzebu
7.30Dziękczynna w dniu imienin Wiesławy - przyjaciele
7.30Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
18.00+Józefa Supła /25r/ - żona
18.00+Teresę Dobrowolską - sąsiedzi

Wtorek 11.12.2018 r.

6.30O Boże bł. dla żyjących i życie wieczne dla zm. mieszkańców bloku Słowackiego 3A
7.00+Mariana Ciborowskiego - brat i siostra
7.00+Henryka Jurczaka - Sylwester i Jolanta Banaszek
7.30Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
7.30+Kazimierza Rychlika /12r/ - żona i dzieci
18.00+Szczepana Kołatka, Scholastykę i Feliksa Majewskich - córka

Środa 12.12.2018 r.

6.30+Mariannę Puchtę /5r/ - mąż z dziećmi
7.00+Genowefę Tonkiel /13r/ - córka
7.00+Annę i Jana, brata, siostry, szwagrów i Hannę - rodzina
7.30Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
7.30+Tadeusza /32r/ - córka i wnuczka
18.00Do M B Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach - składkowa
18.00+Tadeusza Paczuskiego /17r/, Sławomira, Mirosława i Jacka - rodzina

Czwartek 13.12.2018 r.

6.30O Boże bł. dla żyjących i życie wieczne dla zm. mieszkańców bloku Słowackiego 3A
7.00+Otylię Bubel z racji imienin - Zofia
7.30
Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
7.30+Stanisława/38r/ oraz Janinę, Hieronima i Andrzeja Maliszewskich - córka
7.30P/p +Stanisława Janiuka /2r/ - żona Danuta z rodziną
18.00Dz. bł. w 25 r. urodzin Marcina - rodzice
18.00+Helenę i Adama Skarżyńskich oraz dziadków z ob. stron - syn z rodziną

Piątek 14.12.2018 r.

6.30+Tomasza Knechta - koleżanki i koledzy z klasy
7.00Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
7.30O łaski potrzebne dla dr Mariusza Mazura i jego rodziny oraz o Boże bł. w pracy zawodowej - wdzięczna pacjentka
7.30+Mariana Ajchla - sąsiedzi z bloku
18.00+Eugeniusza Poławskiego i zmarłych synów - żona i matka

Sobota 15.12.2018 r.

6.30+Kazimierza Kowalczyka /16r/, zm. rodziców z ob. stron - żona
7.00+Józefę i Stanisława - córka
7.30Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
7.30+Krzysztofa Kowalczyka - koleżanka Renia
18.00+Romana Kowieskiego /5r/ - dzieci
18.00+Stanisława Kowalczyka /20r/ - rodzina

III Niedziela Adwentu 16.12.2018 r.

Zbiórka do puszek na Orszak Trzech Króli

7.30+Stanisława Brzezika /38r/ - córka
9.00+Mariannę Kuryłek /29r/ i Halinę Pietruchowską - wnuczka i siostra z rodziną
10.30ZA PARAFIAN
10.30+Mariannę i Antoniego oraz rodziców z ob. stron - córka z rodziną
12.00+Eugeniusza /23r/ - rodzina
12.00Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron-rodzina
16.00+Jana Domańskiego /51r/ - żona i dzieci
16.00+Kazimierza Wycecha /21r/, Jana/7r/, Piotra Skórkę/4r/,Barbarę Kacprzyk/3r/-r.
18.00Dz. bł. w 25r. urodzin Artura - rodzice i siostra
18.00+Antoniego/37r/, Janinę, Alberta Sulińskich - siostra i rodzice