Intencje mszalne 03.12. – 09.12.2018r.

Poniedziałek 03.12.2018 r.

6.30Dz. bł. w 50 r. urodzin Barbary Grzymała - rodzina
7.00+Wiesławę Zielińską z d. Krzemińska - rodzina
7.00+Stanisławę Gałązka
7.30Dz. bł. w intencji mieszkańców ul. Sikorskiego - mieszkańcy
7.30+Tomasza Knechta - koleżanki i koledzy z klasy LO
18.00+Zbigniewa Wójcikiewicza oraz rodziców z ob. stron - żona z rodziną
18.00Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina

Wtorek 04.12.2018 r.

6.30O łaski potrzebne dla dr Mariusza Mazura i jego rodziny oraz o Boże bł. w pracy zawodowej - wdzięczna pacjentka
7.00+Barbarę w dniu imienin i Renatę / 10r/ - córka z rodziną
7.00+Stefanię Janiszewską /21r/ oraz Kazimierza i Marcina - córka
7.30+Barbarę i Aleksandra Okoń, Barbarę i Aleksandra oraz Andrzeja Zawadzkich-rodzina
7.30Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
18.00+Barbarę i Bogdana Stodulskich - córka
18.00+Barbarę - Danutę Rudnik w dniu imienin - mąż z dziećmi

Środa 05.12.2018 r.

6.30+Mariannę i Eugeniusza - rodzina
7.00+Tadeusza Piotrowskiego /19r/ - córka
7.00+Barbarę Żołędowską z racji imienin - mama z siostrami
7.30Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
7.30+Otylię i Tadeusza Ożarowskich, Jadwigę i Kazimierza Ożarowskich - córka
18.00Do M B Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach - składkowa
18.00+Władysława Ostrowskiego - Agata

I Czwartek 06.12.2018 r.

Adoracja Najśw. Sakramentu w godz. 8 – 24

6.30+Elwirę i Andrzeja - matka
7.00+Kazimierę, Danutę, Władysława i Janusza - rodzina
7.00
+Arkadiusza Rojka / 30 dz. po śm./ - sąsiedzi
7.30+Helenę i Władysława Piekut - rodzina
7.30Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
15.00W intencji kapłanów - grupy modlitewne „margaretki”
18.00+Waldemara Bartoszewskiego /15r/ - matka
18.00+Henryka /10r/, Wacławę, Józefa, Mariannę i Stanisława - Alina Komuda

I Piątek 07.12.2018 r.

6.30+Jana Wasążnika /2r/ - żona z dziećmi
6.30+Zygmunta Gołębiewskiego / 7 dz. po pogrzebie/ - uczestnicy pogrzebu
8.00+Wacławę i Bronisława - rodzina
16.00Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
16.00+Jana Suchockiego /7 dz. po śm./ - uczestnicy pogrzebu
18.00P/p +Renatę Kowalczyk i za zm. z r. Sylwestrzak - córka
18.00+Kazimierza Podgórskiego /4r/ - żona z dziećmi
18.00+Genowefę i Wacława Zbrzeźniak - córka

Sobota 08.12.2018 r.

Niepokalane Poczęcie NMP

7.30+Mariannę Puchta w dniu imienin - mąż z dziećmi
7.30+Marylkę z racji imienin - siostra
7.30+Teresę Chudzińską - sąsiedzi z bloku
9.00Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron - rodzina
18.00Dz. bł. za otrzymane łaski, o Boże bł., dary Ducha św. i opiekę M Bożej dla dzieci z Róż Różańcowych „Modlitwy Rodziców za Dzieci” z naszej parafii
18.00+Rafała Kuczyńskiego /7r/ - rodzice i rodzeństwo
18.00+Stanisławę Pogorzelską /12r/, Czesławę Onaciewicz /14r/, zm. z r. Pogorzelskich i Onaciewiczów - córka

II Niedziela Adwentu 09.12.2018 r.

Zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie

7.30+Lucjana, Genowefę i Marię - rodzina
9.00+Lucjana, Anielę, Wojciecha, Zofię i Tadeusza - rodzina
10.30W int. dzieci, rodziców i chrzestnych z racji chrztu św.
10.30+Leokadię, Wiesławę, Stefana i Kazimierza - rodzina
12.00+Jadwigę Modzelewską /19r/ - córka z rodziną
12.00+Juliannę i Władysława oraz wszystkich zm. z r. Zdzieborskich
16.00W int. Radia Maryja i TV Trwam - Koło Przyjaciół Radia Maryja przy Bazylice
16.00+Mirosława Lągotę/12r/, zm. rodziców oraz Felicję Drabsiak - rodzina
18.00Greg.+Henrykę i Kazimierza Gałązków oraz dziadków z ob. stron-rodzina
18.00+Annę Sewerynik /6r/, Leokadię i Józefa Gołosiów - Maria i Barbara