Ogłoszenia duszpasterskie – 23.09.2018r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV Niedziela Zwykła  23  września 2018 r.

  • Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach św. przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  • Kandydatów do bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz.16.00 i spotkanie. Obecność obowiązkowa.
  • W najbliższy piątek po wakacyjnej przerwie powracają do naszego kościoła spotkania  zatytułowane „Bazylika Pełna Wiary”. W tym roku pochylimy się nad tematem: „Owoce Ducha Świetego dla rodziny”. Na spotkanie złoży się Msza św. z homilią, adoracja Najśw. Sakramentu i wspólny śpiew. Zakończenie Apelem Jasnogórskim ok. godz.19.30. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić relację z Bogiem i bliźnim, a więc kandydatów do bierzmowania, tych, którzy pielgrzymowali do Częstochowy oraz członków duszpasterstw w naszej parafii, takich jak Akcja Katolicka, Caritas, Domowy Kościół, wspólnoty maryjne i pozostałe.
  • W piątek 28 września przypada 21 rocznica śmierci ks. prałata Edwarda Domańskiego – wieloletniego proboszcza i dziekana węgrowskiego, inicjatora nabożeństw fatimskich w Bazylice. Zapraszamy na Mszę św. o g.18.00 w jego intencji.
  • Burmistrz Węgrowa zaprasza mieszkańców na spotkanie dotyczące zasad udzielania dofinansowania w ramach programu priorytetowego „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w czwartek 27 września br. w sali Kinowej Węgrowskiego Ośrodka Kultury.