Intencje mszalne 16.04. – 22.04.2018 r.

Poniedziałek 16.04.2018 r.

6.30+Józefa i Stanisławę Grązka - mama i córka
6.30+Wojciecha Kucharskiegoi / 7 dz. po pogrzebie/ - uczestnicy pogrzebu
7.00O zdrowie i Boże bł. w rocznicę urodzin Tomasza - rodzice
7.00O Boże bł. i potrzebne łaski dla s. Anastazji w dniu Imienin i dla wszystkich s. Służek oraz za zm. s. Służki - parafiankina
7.00Poza parafią - +Apolonię Zyśk / 7 dz. po śm./ - córka
7.30Greg. +Mieczysława Popowskiego -
7.30+Różę Gram - sąsiedzi z bloku
18.00+Marka /4r/, Wacława /2r/, Ryszarda i Lucjana - rodzina
18.00+Władysława Strzałkowskiego, rodziców i teściów - żona i dzieci z rodzinami

Wtorek 17.04.2018 r.

6.30+Adama-Wojciecha Mieszałę - sąsiedzi z bloku Wangrata 1
7.00+Bogusława Chmielowskiego - bezimienna
7.00+Zygmunta Dębskiego / 7 dz. po pogrzebie/ - uczestnicy pogrzebu
7.30Greg. +Mieczysława Popowskiego - rodzina
7.30+Helenę Jaworską z racji imienin - koleżanka Zofia
18.00Dz. bł. w 24 r. ślubu Wioletty i Sylwestra Nikiel - małżonkowie
18.00+Jana Serafińskiego, Kazimierza Marchelewicza i Kazimierza - rodzina

Środa 18.04.2018 r.

6.30+Władysławę i Edmunda Majewskich - dzieci
6.30+Jadwigę Tryniszewską / 7 dz. po śm./ - uczestnicy pogrzebu
7.00Dz. bł. w 39 r. urodzin Mariusza - mama
7.00+Edmunda i Władysławę Majewskich - dzieci
7.30Poza parafią - Greg. +Mieczysława Popowskiego - rodzina
7.30+Czesławę Majewską /5r/ - dzieci
18.00Do M. B. Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach - składkowa
18.00W intencji Przyjaciół Oblubieńca i +Wojciecha Zaboklickiego / 30 dz. po śm./ -wspólnota

Czwartek 19.04.2018 r.

6.30+Helenę i Romana Czarnackich / w r. ich śm./ - córka
7.00+Jana Murawskiego - rodzina
7.00+Annę, Jana, brata, siostry, szwagrów i Hannę - rodzina
7.30O pomyślny przebieg operacji dla Henryka - rodzina
7.30Poza parafią - Greg. +Mieczysława Popowskiego - rodzina
7.30+Stanisławę i Bolesława Wierzchołowskich, Stefana Kożuchowskiego i Aleksandrę-rodz.
18.00Dz. bł. w rocznicę urodzin Marka - rodzice
18.00W intencji Rycerstwa Niepokalanej
18.00+Leonorę, Czesława, Mariana, Teresę i zm. z r. Skibniewskich - rodzina

Piątek 20.04.2018 r.

6.30+Józefa Korczaka - żona, dzieci i wnuki
6.30+Halinę Styś / 7 dz. po śm./ - uczestnicy pogrzebu
7.00+Krystynę Bala - chrześniaczka
7.00+Mariannę Adaśko - rodzina Rzewuskich
7.30Poza parafią - Greg. +Mieczysława Popowskiego - rodzina
7.30+Ludwika i Janinę Dejnarowicz - syn
18.00+Agnieszkę Supeł z racji imienin - mama i bracia
18.00+Waldemara Dejnarowicza - synowa Emilia z rodziną

Sobota 21.04.2018 r.

6.30+Adama-Wojciecha Mieszałę - matka
7.00+Eugeniusza Poławskiego i zm. synów - żona i matka
7.00+Barbarę Hardej / 30 dz. po śm. / - wnuki
7.00+Szczepana Gontarza / 7 dz. po pogrzebie/ - uczestnicy pogrzebu
7.30+Renatę Roguską /3r/ - mąż i córki
7.30Greg. +Mieczysława Popowskiego - rodzina
17.00Ślub
18.00Dz. bł. w 50 r. ślubu Wiesławy i Józefa Kowalczyków - dzieci
18.00+Irenę i Jana Rosołków oraz rodziców z ob. stron - rodzina

IV Niedziela Wielkanocna 22.04.2018 r.

7.30+Piotra Wodkowskiego /7r/ - rodzice
9.00Dz. bł. w 2r. ślubu Wiolety i Krzysztofa - rodzice
9.00Dz. bł. w 30 r. ślubu Anny i Zbigniewa - małżonkowie
10.30Dz. bł. w 1 r. ślubu Justyny i Grzegorza - rodzice
10.30Greg. +Mieczysława Popowskiego - rodzina
12.00Dz. bł. w 10 r. ślubu Marleny i Piotra Laskowskich - rodzice
12.00+Józefa Bielaka /3r/ - rodzina
16.00+Mariusza Gołosia /8r/ - rodzice
16.00+Krystynę Więckowską /1r/ - dzieci z rodzinami
18.00+Mariannę Gałązka /4r/ - rodzina
18.00+Annę Dmowską /4r/, Ryszarda, Piotra i Franciszka - siostra