Intencje mszalne 05.02. – 11.02.2018r.

INTENCJE MSZALNE 05.02. – 11.02.2018r.

Poniedziałek

05.02.

6.30 +Lucjana Wrzoska /16r/ i Grzegorza Wrzoska – rodzin
7.00 Greg. + Teresę Turemka – rodzina
7.00 +Zbigniewa Chrupka – żona i dzieci
7.30 Poza parafią – O zdrowie siostry – brat
7.30 +Helenę i Czesława Kostrzewa oraz rodziców z ob. stron – rodzina
18.00 Dz. bł. w 18 r. urodzin Jakuba – rodzice
18.00 Dz. bł. w 10 r. ślubu Emila i Marty – rodzice

Wtorek

06.02.

6.30 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Doroty w dniu Imienin – rodzice
6.30 Poza parafią – Dziękczynna za otrzymane łaski – bezimienna
7.00 Greg. + Teresę Turemka – rodzina
7.00 +Barbarę Krzemińską /9r/ – mąż z rodziną
7.30 +Jana, Jadwigę i Wawrzyńca – córka i siostrą z rodziną
7.30 +Kazimierza Antoniuka /4r/ – syn z dziećmi i wnukami
18.00 +Beniamina /4r/ oraz Teresę /5r/ – rodzina
18.00 +Bogdana Marciniaka oraz rodziców Władysławę i Stanisława – żona z dziećmi

Środa

07.02.

6.30 +Barbarę i Mariana Tarasiuk oraz Andrzeja Adamczuka – rodzina
7.00 Greg. + Teresę Turemka – rodzina
7.00 +Wiktora Ostrowskiego / 7 dz. po śm./ – uczestnicy pogrzebu
7.30 O Boże bł. dla żyjących i życie wieczne dla zm. mieszk. ul. Obrębowej i z ich rodzin
7.30 +Stanisławę Więckowską /1r/ i rodziców z ob. stron – dzieci
18.00 Poza parafią – +Elwirę Koseła / 2 m-c po śm./ – mieszkańcy ul. Wieniawskiego 3
18.00 +Helenę, Franciszka, Jana, Tadeusza, Zdzisławę i Celinę Deszczyńskich – rodzina
18.00 Do M. B. Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach – składkowa

Czwartek

08.02.

 

6.30 +Elwirę Koseła – matka chrzestna
7.00 Greg. + Teresę Turemka – rodzina
7.00 +Danutę Floryszczyk /6r/ – mąż i syn
7.30 Poza parafią – O łaskę powrotu do zdrowia dla męża – żona
7.30 +Romualdę, Jerzego, Wiesławę, Roberta i Zofię Gromków – rodzina
18.00 +Mirosława Bartczuka /14r/ – żona i dzieci
18.00 +Kazimierza Marchelewicza, Jana Serafińskiego i Kazimierza – rodzina

Piątek

09.02.

 

6.30 +Apolonię, Tadeusza, Romana, Józefa i Władysława – rodzina
7.00 Greg. + Teresę Turemka – rodzina
7.00 +Teresę Zajkowską – koleżanki z pracy
7.30 +Antoniego Kresę – sąsiedzi z Osiedla Gdańska
7.30 +Stanisława Barbasiewicza / 7 dz. po śm./ – uczestnicy pogrzebu
18.00 Dz. bł. w 18 r. urodzin Bartosza Janiuka – rodzice
18.00 Dz. bł. w 34 r. urodzin Adama i w 11 r. urodzin Joanny – mama i babcie

Sobota

10.02.

 

6.30 +Annę, Jana, brata, siostry i szwagrów – rodzina
6.30 Poza parafią – +Annę, Barbarę i Marka Myszkowskich – rodzina
7.00 Greg. + Teresę Turemka – rodzina
7.00 +Andrzeja Zielińskiego / 7 dz. po śm./ – uczestnicy pogrzebu
7.30 +Jadwigę Młynik – córka z rodziną
7.30 +Elwirę i Andrzeja Jaczewskich – mama
18.00 Dz.bł. w 50 r. ślubu Teresy i Wiesława Strzemiecznych, o Boże bł., zdrowie i opiekę MB Fatimskiej – córka z rodziną, wnuki i prawnuk
18.00 +Wandę i Władysława Śladowskich oraz Dariusza i Jerzego  – rodzina
18.0 +Antoniego Kresę – członkowie KŻR pw. św. Jana Marii Vianneya

VI Niedziela Zwykła

11.02.2018 r.

 

7.30 +Eugenię Miciukiewicz /7r/ i Wacława – córka z rodziną
9.00 Dz. bł. w 18 r. Anny, z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
9.00 +Mariannę Świętochowską /10r/ – córka
10.30 O Boże bł. dla dzieci, rodziców i chrzestnych – składkowa
10.30 +Kazimierę, Stanisława, Andrzeja, Aleksandrę i Grzegorza – rodzina
12.00 Dz. bł. w 80 r. urodzin Apolonii – dzieci
12.00 Dz. bł. w r. urodzin Magdy i jej córki Amelki – babcia
16.00 W intencji Domowego Kościoła
16.00 +Henryka Kocona, Janinę, Władysława i Czesława Baran – rodzina
18.00 Greg. + Teresę Turemka – rodzina
18.00 +Macieja Wąsowskiego /4r / – żona i córki