Intencje mszalne 08.01.-14.01.2018r.

INTENCJE MSZALNE 08.01.-14.01.2018r.

Poniedziałek

08.01.

6.30 +Jadwigę Młynik /7r/ i Aleksandra Młynika – córka z rodziną
6.30 +Mariana Gontarza /1r/ – córki
7.00 +Annę /2r/ i Henryka Odowskich – córka z rodziną
7.00 +Aleksandra Kupisa /21r/ – żona z dziećmi
7.30 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka
7.30 +Elwirę Koseła /30 dz. po śm./ – mieszkańcy bloku Wieniawskiego 3
18.00 +Krystynę Miziołek – rodzina i przyjaciele

Wtorek

09.01.

6.30 +Wandę i Walerego Postków – rodzina
7.00 O uzdrowienie duchowe i emocjonalne dla Adriana
7.00 +Teresę Zajkowską – mieszkańcy bloku Żeromskiego 9
7.30 Dz. bł. w 25 r. ślubu Anny i Andrzeja Dobrenko – tata Kazimierz
7.30 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka
18.00 Dz. bł. w 18 r. urodzin Martyny  Michałowskiej – babcia

Środa

10.01.

6.30 +Marię Rondejko – rodzina
7.00 +Janinę, Franciszka, Anastazję i zm. z r. Kruszewskich – córka
7.30 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka
7.30 +Janinę/22r/, Stanisława, Hieronima i Andrzeja Maliszewskich – córka
18.00 Do M. B. Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach – składkowa

Czwartek

11.01.

6.30 +Germanę, Tadeusza, Natalię i Mariannę – rodzina
7.00 +Jana Serafińskiego /7r/, Kazimierza Marchelewicza i Kazimierza – rodzina
7.30 +Honoratę i Jana Rostków, zm. z rodziny Rostków i Jakubisiaków – syn z rodz.
7.30 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka
18.00 +Mariannę Rzewuską – koledzy Wojtka

Piątek

12.01.

6.30 +Stefanię, Bronisławę i Wincentego – córka
7.00 +Stefanię /4r/ i Bolesława /25r/ – dzieci
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące – bezimienna
7.30 Dz. bł. w 84 r. urodzin Kazimiery Ufnal i o życie wieczne dla jej mamy Stanisławy
7.30 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka
18.00 +Waldemara /10r/ – siostra
18.00 Poza parafią-+Kazimierza Oprządka/13r/,Helenę, Janusza i Piotra Osmolaka – rodz.

Sobota

13.01.

6.30 +Stanisława Rafałowicza /1r/ – żona z dziećmi
6.30 +Ryszarda Supła / 7 dz. po śm./ – uczestnicy pogrzebu
7.00 +Joannę i Władysława Ryczkowskich – córki
7.00 +Tadeusza Kresę /7 dz. po śm./ – uczestnicy pogrzebu
7.30 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka
7.30 +Stanisława Cieplińskiego /17r/ – żona i dzieci
18.00 Dz. bł. w 30 r. urodzin Grzegorza – rodzice
18.0 +Anielę Ostrowską i Zygmunta Lachowskiego – córka

II Niedziela Zwykła

 

14.01.2018 r.

7.30 +Stefanię Gregorczyk /20r/ – dzieci
9.00 Dz.bł. w 35 r. rocznicę urodzin Moniki – rodzice i rodzeństwo
10.30 W int. dzieci, rodziców, chrzestnych z racji chrztu
10.30 +Tadeusza Ciacha /1r/ – rodzina
12.00 +Jadwigę i Celestyna Modzelewskich, Adolfa Ceglarskiego z okazji D.Babci i Dziadka-wnuczka z rodziną
12.00 +Janusza /24r/ – rodzina
16.00 W intencji  Domowego Kościoła – członkowie DK
16.00 +Helenę Chmielak – rodzina
18.00 +Agnieszkę Supeł /27r/ – mama i bracia
18.00 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka