Intencje mszalne 01/01/ – 08/01/2018 r.

INTENCJE MSZALNE 01.01. – 07.01.2018 r.

Poniedziałek

01.01.

Świętej Bożej Rodzicielki

 

Nowy Rok

 

 

9.00 +Mieczysława Puchtę w dniu imienin – syn
10.30 O zdrowie i Boże bł. dla rodziny Janiuków, Wielogórskich i Krzyckich – matka
10.30 +Jana i Henrykę Sopińskich /r/ – córka
12.00 Dz. bł. w intencji mieszkańców ul. Gołębiewskiego, Gościniec Niepodległości  i ul. Orzeszkowej z racji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego – mieszkańcy
12.00 +Mieczysława Fabiańczuka w dniu Imienin – żona
16.00 1 dzień Greg. +syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka
16.00 +Mieczysława i Henrykę Rybak – dzieci
18.00 +Mieczysława Mieszałę w dniu Imienin – żona i dzieci
 

Wtorek

02.01.

 

 

6.30 +Helenę i Franciszka Kiliańskich, Stefanię i Jana Stosio – rodzina
7.00 Przez wstaw. MB Fatimskiej o zdrowie i potrzebne łaski dla Hanny i Tadeusza-rodzina
7.00 +Eugeniusza i Leokadię /43 r. ich śm./, Stanisławę, Czesławę, Tomasza, Alfreda, Juliannę i Franciszka – rodzina
7.30 +Mieczysława Zenika /25r/ – żona i dzieci
7.30 +Stanisławę Gałązkę / 30 dz. po śm./ – siostra
18.00 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego,męża i rodziców z ob.stron – matka

Środa

03.01.

 

 

6.30 +Kazimierza Barszcza /3r/ – żona
7.00 +Genowefę Gołos z racji imienin – przyjaciółka
7.00 +Józefa Gałązkę /18r/ – rodzina
7.30 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego,męża i rodziców z ob.stron – matka
7.30 +Genowefę Oniśk i Mieczysława Zygmunta – rodzina
18.00 Do M. B. Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach – składkowa

I Czwartek

04.01.

 

 

 

6.30 +Józefa Murawskiego – sąsiedzi z ul. Polnej
7.00 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka
7.00 +Józefa Demskiego / 7 dz. po śm./ – uczestnicy pogrzebu
7.30 O Boże bł. i potrzebne łaski dla pracowników i emerytów Urzędu Skarbowego w Węgrowie
7.30 +Zofię, Tadeusza, rodziców i teściów – rodzina
15.00 W intencji kapłanów – KŻR pw. MB Bolesnej
18.00 +Mariannę i Stanisława Wąsowskich oraz dziadków z ob. stron – córka z rodziną

I Piątek

05.01.

 

 

 

6.30 +Zbigniewa i Alicję  Tarapata oraz rodziców z ob. stron – rodzina
6.30 +Annę Turniak / 7 dz. po pogrzebie/ – uczestnicy pogrzebu
8.00 +Aleksandrę Ogonowską /23r/ i Andrzeja – wnuczka
8.00 +Jana Karcza / 7 dz. po pogrzebie / – uczestnicy pogrzebu
16.00 O Boże bł. dla rodziny
16.00 +Waldemara Bałdygę  / 7 dz. po pogrzebie / – uczestnicy pogrzebu
18.00 Greg.+syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka

I Sobota

06.01.

Objawienie Pańskie- Trzech Króli

 

 

7.30 +Stanisława Skarżyńskiego /6r/ – rodzina
9.00 +Eugenię Niedźwiecką /10r/ – mąż i córki z wnuczką
10.30 ZA PARAFIAN
10.30 +Andrzeja /7r/ – żona z dziećmi
12.00 +Rozalię i Walerego Turemków – syn z rodziną
12.00 +Mariannę i Mariana Wycechów, Mariannę, Ludwika, Pawła i Jana Terlikowskich – rodz.
16.00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi – Koło Przyjaciół Radia Maryja
16.00 +Lecha Ciszewskiego i rodziców Mikulskich i Ciszewskich – rodzina
18.00 Dz. bł. z okazji 44 r. ślubu Zofii i Wiesława -małżonkowie, ich dzieci i rodzina
18.00 Greg. +syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka

Święto Chrztu Pańskiego

 

07.01.2018 r.

 

 

7.30 +Lucjana Grabka – rodzina
9.00 +Lucjana Kocona w dniu Imienin
10.30 Dz. bł. w 18 r. ślubu Doroty i Andrzeja – małżonkowie
10.30 +Aleksandra i Kunegundę Szczęsnych, Czesława i Janinę Kosiorów – wnuczka
12.00 +Zdzisławę /15r/ i Czesława /37r/ – Bogdan
12.00 +Wacława /11r/ oraz zm. z r. Frąckiewiczów, Domżałów i Mosaków – rodzina
16.00 Dz. bł. w 18 r. urodzin Weroniki – rodzice
16.00 +Władysława /31r/ i zm. z r. Grzeszków i Kuryłków – córka
18.00 Dz. bł. w 60 r. ślubu Teresy i Bogdana Ilczuków – córki z mężami i wnuk z żoną
18.00 Greg. +syna Waldemara Bartoszewskiego, męża i rodziców z ob. stron – matka